Facebook Pixel(Reklam) Hizmeti

Facebook Pixel Nedir?

Mesela internette gezerken saat araştırması yaptık ve saatler ile alakalı bazı sitelere giriş yaptık.Sonrasında saat dışında hangi konu olursa olsun o konuyla ilgili girdiğimiz yerlerdeki reklamlarda saat reklamı gösteriliyor.Aslında bunu google’nin sizin üzerinize yerleştirdiği bir takip çipi gibi düşünün.

Türkiye’deki lokal işletmelerin çoğunun kullanmadığı bir sistem. Facebook Pixel ile kitlelerde dönüşüm oranı artabilir.Bu bize daha fazla insana yardım etme ve daha fazla kazanç elde etmemize yardım eder.Yani bu özellik reklamımızı sürekli hatırlatır ve internet sitelerine gelen trafiği tekrardan hatırlatma reklamlarıyla müşteri olmaya dönüştürür.Bu bir reklam eklentisidir.

Müşteri kazanma problemini ortadan kaldırır.Unutmayınız ki hatırlatma reklamlarından daha ucuz reklam yöntemi henüz bulunamamıştır.25 kata kadar daha ucuzdur.

Eğer daha fazla kazanç elde etmek ister ve daha ucuz miktara daha fazla kitlelere ulaşabilen bir kişi olmak isterseniz.İzin verin bu özelliği sitenize ekleyelim.

Facebook Pixel Hizmeti reklam ücreti haricinde komisyon ücreti olarak sadece: 50TL

Bizimle şu email’den iletişime geçin(En geç 24 saat içinde geri dönüş): hizmet@dentaff.com

Cevap bırakın